Hazır Ofisler


Dekorasyonlu Ofisler


Dekorasyonlu Ofisler

Hemen bilgisayarınızı alıp çalışmaya başlayabileceğiniz, dekorasyonu, mobilyası, altyapısı hazır ofisler. İster tek kişilik çalışma alanı ister büyük şirketler için dilediğiniz büyüklükte açık ofis alanları. İster 1 ay ister 10 yıl kiralama opsiyonu.Sanal Ofisler


Sanal Ofisler

Prestijli bir binada ofis adresi, telefonlarınız yetkin bir sekreter tarafından sizin adınıza cevaplandığı, kargolarınızın sizin adınıza teslim alındığı hizmet türüdür.Toplantı Salonları


Toplantı Salonları

İster birkaç kişilik görüşmeleriniz isterseniz büyük toplantı ve konferanslarınız için İstanbul genelinde toplantı salonları kiralama seçenekleri. Saatlik, günlük ve aylık olarak kiralayabilir, dilerseniz yiyecek ve içecek servisinden de faydalanabilirsiniz.


Hazır Ofisler

Hazır ofisler, kullanıcının anında bilgisayarını alıp çalışmaya başlayabileceği, dekorasyonu ve mobilyaları hazır, ısıtma, soğutma, elektrik, su, telefon, internet, resepsiyon, telefon cevaplama gibi tüm hizmetleri de içeren kiralık paket hizmet türüdür. Hazır ofis kiralama, geleneksel ofis kiralamadan farklı olarak sadece mekan değil aynı zamanda ofis içi hizmetler de içermektedir. Yukarıda sayılan hizmetlere ek olarak hazır toplantı salonlarını ihtiyaç oldukça kullanma, telekonferans ve video konferans imkanları, fotokopi ve yazıcı kullanımı, içecek servisi, ofis içi temizlik, kargo ve kurye gönderme, teslim alma gibi birçok hizmeti de içerir.

Hazır ofislerin bir diğer önemli özelliği esnek kiralama süreleri sunmasıdır. Bazı firmalarda günlük kullanım imkanı dahi bulunmaktadır. Fakat dilenirse uzun vadeli sözleşmeler de yapılabilmektedir.

Hazır ofislerin hizmetleri de kendi içerisinde sanal ofis, dekorasyonlu hazır ofis, ortak çalışma alanı (co-working), toplantı odası kiralama olarak çeşitlenmektedir.

Sanal Ofis, fiziksel olarak sabit bir yerinizin bulunmadığı fakat hem yasal adresiniz hem de kartvizit adresiniz olarak gösterebileceğiniz ofis kiralama türüdür. Bu paket kapsamında adresiniz prestijli bir ofis binasında görünür, telefonlarınız uzman personel tarafından şirketiniz adına cevaplanır ve kargolarınız adınıza teslim alınır. Hatta ihtiyaç duyduğunuzda sanal ofis adresinizde toplantı odası kiralama hizmeti alarak misafir ağırlayabilirsiniz.

Dekorasyonlu Hazır Ofis, fiziksel olarak sabit bir yerinizin olduğu ofis kiralama türüdür. Sanal ofisin tüm imkanlarına ek olarak kendinize özel bir çalışma alanınız bulunmaktadır. Hazır ofisiniz ihtiyacınıza göre 1 kişilik oda ya da yüksek sayıda kişinin çalışacağı büyük bir açık ofis şeklinde tasarlanabilir.

Ortak Çalışma Alanı, Co-Working Alanı ise kapalı odalar halinde değil açık bir ofis ortamında, networke önem vererek diğer kullanıcı ve çalışanlarla tanışarak birlikte iş yapma fırsatı sunan ofis türüdür. Sabit ve kapalı alanlarda çalışmaktan sıkılan, fakat kafelerin gürültülü ve yetersiz teknik altyapısı nedeniyle daha profesyonel bir ortam arayan çalışanlara hitap etmektedir. Bu modelde kendinize ortak çalışma alanında sabit bir masa kiralayabileceğiniz gibi, ortak çalışma alanında herkesin bulduğu müsait alana oturarak çalıştığı modeli de seçebilirsiniz.

Toplantı Odası kiralama hizmeti ise adından da anlaşılacağı gibi iş görüşmeleri, mülakatlar, sunumlar, şirket eğitimleriniz ve etkinlikleriniz için 2 kişiden 100 kişiye kadar varan toplantı odası ve ya etkinlik alanı kiralama hizmetidir. Toplantı salonları ihtiyaca göre saatlik, günlük ya da daha uzun süreli kiralanabilir. Toplantı sırasında ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanlar da sağlanmaktadır. Yiyecek ve içecek servisi de talep edilirse yine kullanıcılara sunulmaktadır.

Hazır Ofislerin Tercih Edilme Sebepleri

  • Dekorasyonlu ve mobilyalı ofisler sağlaması nedeniyle ilk yatırım maliyetlerinin düşük olması
  • Kullanıcılarına kira, aidat, elektrik, su, temizlik vb. ödemeleri tek bir fatura karşılığı ödeme kolaylığı sağlaması
  • Kiracıların büyüme veya küçülme durumlarında sağladığı esneklik
  • Kuruluş aşamasındaki ve küçük şirketlere yüksek prestijli ve büyük ofis binalarında ofis sağlaması
  • Diğer kiracılarla yapılacak işbirlikleri ile iş verimliliğinin arttırılması

Geçmiş yıllarda şirketler hazır ofisleri sabit ofislerini kiralamadan önce geçiş süreci olarak değerlendirirken günümüzde daha yaratıcı ve yenilikçi ofislerde yer alabilmek adına sabit ofislerden hazır ofislere taşınmaktadırlar.

Türkiye’de faaliyet gösteren başlıca yerli ve global hazır ofis firmaları: Regus, Plaza Cubes, Workinton, Eofis, Kolektifhouse, Sterling, Servcorp, Windowist, Assembly Hub, Workland, Kamara, We Work, Smart Office, Swiss Office, Orjin Offices.

Ofisraporu.com İstanbul’da yer alan tüm hazır ofisleri bir arada inceleyebilir, dilediğiniz hazır ofisi yerinde görmek için bizi arayarak randevu alabilirsiniz.


ofisraporu.com logo dark small
© 2018 | gizlilik politikası
tüm hakları saklıdır

ofisraporu.com e-bülten


Destek Hattımız:
+90 (534) 419 58 61
info@ofisraporu.com
Anasayfa | Neden Ofis Raporu? | OfisPuan | İletişim |