Toplam 32 sanal ofis!

Sanal Ofisler


PALADIUM TOWER Sanal Ofis

Yüksek teknoloji ile donatılmış bu A+ sınıfı Plaza'da yer alan hazır ofisler geniş ve yüksek tavanlı lobi alanı, akıllı asansörleri, bina içi sosyal alanları ve yanı başında yer alan Paladium AVM ile öne çıkmaktadır.

PALADIUM TOWER

AKKOM OFİS PARK Sanal Ofis

Anadolu Yakası'nın önemli ofis merkezlerinden Ümraniye'de yer alan bu hazır ofis yemekhane, market, eczane, kuaför, araç yıkama, vale gibi bina içi hizmetlerinin yanı sıra yakın çevrede yer alan AVM'ler ile de dikkat çekmektedir.

AKKOM OFİS PARK

SUN PLAZA Sanal Ofis

Maslak'ın en prestijli binalarından Sun Plaza'da yer alan bu hazır ofis, iris tanıma sistemini de içeren yüksek güvenlik sistemleri, akıllı asansörleri ve yüksek kapasiteli misafir otoparkı ile öne çıkmaktadır.

SUN PLAZA

BEYBİ GİZ PLAZA Sanal Ofis

İstanbul'un en önemli merkezi ticaret bölgelerinden Maslak'ta yer alan bu hazır ofis aynı zamanda bölgenin en bilindik, tarifi kolay binalarından Beybi Giz Plaza'da yer almaktadır.

BEYBİ GİZ PLAZA

METROCITY İŞ MERKEZİ Sanal Ofis

İstanbul'un en önemli ofis merkezi Levent'de bulunan bu hazır ofis metro ulaşım imkanı, Metrocity AVM'ye direkt bağlantısı, misafir otoparkı ve yüksek teknoloji ile donatılmış alt yapısı ile öne çıkmaktadır.

METROCITY İŞ MERKEZİ

TRUMP TOWER Sanal Ofis

Mecidiyeköy metro ve metrobüs istasyonlarına yürüme mesafesinde bulunan bu hazır ofis Trump Tower AVM'ye de direkt erişim imkanıyla öne çıkmaktadır.

TRUMP TOWER

LEVENT PLAZA Sanal Ofis

Modern mimariye sahip 1. Levent Plaza Levent'de bir çok prestijli ulusal ve çok uluslu firma merkezlerinin bulunduğu ulaşımı kolay, prestijli bir lokasyonda bulunmaktadır.

LEVENT PLAZA

NİDA KULE GÖZTEPE Sanal Ofis

Kartal - Kadıköy metro hattı üzerinde, Göztepe metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan Nidakule Göztepe'deki bu hazır ofis yemekhane, market, spor salonu gibi bina içi sosyal alanlara da sahiptir.

NİDA KULE GÖZTEPE

KANYON Sanal Ofis

Adres tarifi gerektirmeyen, İstanbul'un en prestijli ofis binalarından Kanyon'da yer alan bu merkez metrodan direkt erişim imkanı ve Kanyon AVM'nin yanı başındaki konumuyla öne çıkmaktadır.

KANYON

LEVENT 193 PLAZA Sanal Ofis

İstanbul'un en merkezi iş bölgesi olan Levent'te bulunan bu hazır ofis prestij ihtiyacı olan firmalar için önemli bir alternatif olarak öne çıkmaktadır.

LEVENT 193 PLAZA

TEKFEN OFİS PARK Sanal Ofis

İstanbul'un yeni gelişen ofis bölgesi Kağıthane'de yer alan bu hazır ofis Tekfen Ofis Park projesi içerisinde konumlanmaktadır. Proje içindeki açık alanlar, yemekhane ve birçok cafe imkanı ile kendi içinde bir yaşam alanı sunmaktadır.

TEKFEN OFİS PARK

SMART PLAZA Sanal Ofis

2. köprünün ayağında, Kavacık'ın en yeni binalarından Smart Plaza'da bulunan bu hazır ofis Avrupa Yakası'na hızlı ulaşım imkanı da sunmaktadır.

SMART PLAZA

SPRİNG GİZ PLAZA Sanal Ofis

Maslak’ta bölgenin en prestijli ve bilinen adreslerinden birinde konumlanmış bu hazır ofis metro ve toplu taşıma araçlarına da yürüme mesafesindedir. Ofislerin büyük bölümünün deniz manzaralı olmasıyla da öne çıkmaktadır.

SPRİNG GİZ PLAZA

WINDOWIST TOWER Sanal Ofis

Maslak metro durağının dibinde komple bir binada hizmet veren bu merkez hem hazır ofis hem de dekorasyonlu komple kat kiralam hizmeti vermektedir.

WINDOWIST TOWER

BEYTEM PLAZA Sanal Ofis

Şişli, Mecidiyeköy bölgesinde yer alan bu hazır ofis metro’ya, metrobüs’e ve otobüs duraklarının yanı sıra Cevahir AVM'ye de yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

BEYTEM PLAZA

PARİMA RESİDENCE Sanal Ofis

Ticaretin en işlek merkezi olan Merter’de E5 üzerinde, milyonların her gün önünden geçtiği merkezi noktada yer alan bu hazır ofis bölgedeki tek alternatif olma özelliğini de taşımaktadır.

PARİMA RESİDENCE

UNIQ İSTANBUL Sanal Ofis

Merkez; sanat, kültür ve işin bir araya getirildiği geniş yeşil alanlara sahip Uniq İstanbul'un içerisinde yera alan bu hazır ofis çalışanlara huzurlu bir çalışma ortamı sunmaktadır.

UNIQ İSTANBUL

BUYAKA Sanal Ofis

Ümraniye'nin en prestijli ofis binalarından Buyaka'da bulunan bu hazır ofis yanı başında bulunan AVM'ler ve kapsamlı yiyecek içecek alternatifleri ile yoğun talep görmektedir.

BUYAKA

BEYLİKDÜZÜ Sanal Ofis

İstanbul'un batısında gelişmekte olan bölgesi Beylikdüzü'nde yer alan bu hazır ofis havaalanı, sanayi bölgeleri ve Tüyap gibi çekim merkezlerine yakın konumlanmaktadır.

BEYLİKDÜZÜ

KAĞITHANE Sanal Ofis

Bu hazır ofis, İstanbul Avrupa Yakası'nın yeni gelişen ofis bölgesi Kağıthane'de, bölgenin bina içi olanakları en gelişmiş binası Papirus Plaza içerisinde yer almaktadır.

KAĞITHANE

TAKSİM Sanal Ofis

İstanbul Şişhane'de, şehrin tarihi merkezinde, tarihi mimari ile modern bina altyapısını bir arada sunan bu hazır ofis metro çıkışında bulunmaktadır.

TAKSİM

LEVENT 199 Sanal Ofis

İstanbul'un en prestijli ofis projelerinden biri olan Levent 199'da yer alan bu hazır ofis hem kurumsal hem de bireysel müşterilere yönelik çalışma alanı alternatifleri sunmaktadır.

LEVENT 199

TAKSİM Sanal Ofis

Taksim Ofis herkes tarafından bilinen bir üne sahip Taksim Meydanı’nda yer almaktadır. Taksim bölgesine ve şehrin geri kalan kısmına toplu taşımayla rahatça ulaşabileceğiniz bir noktada bulunmaktadır. Birçok sosyal imkana ve metro dahil birçok toplu taşıma aracına yürüme mesafesindedir.

TAKSİM

ALTUNİZADE Sanal Ofis

Anadolu Yakası'nın en önemli ofis merkezlerinden Altunizade'de. Boğaziçi köprüsünün ayağında, her iki yakadan kolay ulaşım imkanıyla istediğiniz büyüklükte ofisler.

ALTUNİZADE

ANKARA Sanal Ofis

Bu hazır ofis Ankara'nın merkezi Çankaya, Kavaklıdere'de prestijli bir bölgede şehrin merkezinde bakanlıklar, konsolosluklar, oteller ve Ticaret Odasıyla çevrelenmiş etkileyici bir lokasyonda yer almaktadır.

ANKARA

ASTORIA Sanal Ofis

Avrupa Yakası'nın merkezi ofis bölgelerinden Esentepe'nin en önemli ofis binalarından Astoria'da yer alan bu hazır ofis Gayrettepe metro istasyonuna 5 dakika, Zincirlikuyu metrobüs istasyonuna da 10 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

ASTORIA

BEŞİKTAŞ Sanal Ofis

İstanbul’un en önemli merkezlerinden Beşiktaş Fulya’da yer alan Selenium Plaza birçok kurumsal firmayı bünyesinde bulunduran bir plazadır. Merkezi konumu Avrupa Yakası'nda bir çok yere kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

BEŞİKTAŞ

MAÇKA Sanal Ofis

Beşiktaş ile Nişantaşı arasında, şehrin merkezinde yer alan bu hazır ofis her büyüklükte çalışma alanlarının yanısıra toplantı salonu ve konferans salonu hizmetleri de verebilmektedir.

MAÇKA

ARMADA PLAZA Sanal Ofis

Ankara'nın en bilindik ofis binası Armada'da bulunan bu hazır ofis kullanıcılarına tarif gerektirmeyen, prestijli bir adres sağlamaktadır.

ARMADA PLAZA

THE PARAGON Sanal Ofis

Next Level AVM'ye 2 dakika mesafede yer alan bu hazır ofis geniş ve prestijli lobisi, yüksek teknolojik altyapısı, gelişmiş güvenlik sistemleri ve engelli erişimine uygunluğu ile öne çıkmaktadır.

THE PARAGON

VİA FLAT Sanal Ofis

Başkent Ankara'nın nitelikli ofis binalarından Via Tower'da yer alan bu hazır ofis esnek iklimlendirme sistemleri ve yüksek hızlı fiberoptik altyapısıyla öne çıkmaktadır.

VİA FLAT

İZMİR Sanal Ofis

İzmir'in en yeni ve nitelikli ofis binası Folkart Towers'da yer alan bu hazır ofis prestij arayan firmaların tercihi konumundadır.

İZMİR


ofisraporu.com logo dark small
© 2018 | gizlilik politikası
tüm hakları saklıdır

ofisraporu.com e-bülten


Destek Hattımız:
0 850 304 6545
info@ofisraporu.com
Anasayfa | Neden Ofis Raporu? | OfisPuan | İletişim |