Uniq Istanbul

Maslak, İSTANBUL

ofisrapor.com ofispuanı: 87
140,00
TL/m²

favorilerime ekle bu ofis için başvur

Teslim tarihi: Taşınmaya Hazır
Brüt kat alanı: 497 m²
Net kat alanı: 375 m²
Verimlilik: 76%
Kat Başına Otopark Sayısı: 7 adet
Ortalama Kira Bedeli: 140,00 TL/m²/ay
Vergi Türü: KDV
Aidat: 16,00 TL/m²/ay
Doluluk Oranı: %50

Ofispuan:

ofisraporu.com ofispuanı: 87
Artıları
 • Esnek Kat Alanları
 • Yüksek Otopark Kapasitesi
 • Yatay ve Kampüs Konsepti
 • Aynı Kompleks İçerisinde AVM
Eksileri
 • Metroya Yürüme Mesafesi Uzun
 • Toplu Taşımanın Gelişmesi Gerekli

Uniq İstanbul Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası’nın Sarıyer İlçesinde yer alan, TURKMALL yatırımı olarak hayat bulan UNIQ İstanbul, Yorum İnşaat tarafından inşa edilmiş ve Era Mimarlık tarafından tasarlanmış, 61.500 m2 kiralanabilir alana sahip bir komplekstir. Projenin inşaat başlangıç yılı 2011, inşaat bitiş yılı 2014’dir. Arsa alanı 62.000 m2 olan projenin toplam inşaat alanı 143.000 m2’dir.

Özgün bir mimari tasarıma sahip UNIQ İstanbul İçerisinde 12.000 m² alana sahip gösteri merkezi,10.000 m² alana sahip konser, kongre ve performans merkezi ve 2.500 m²’lik alana sahip sanat merkezi ile birçok misafir ağırlayabilecek, ek olarak eğitim, toplantı alanları, ofisler ve yeme-içme alanları ile mağazalardan oluşmaktadır. Bulunduğu bölgenin en prestijli, en önemli yapılarından birisi konumundadır.

İstanbul’un en önemli iş merkezlerinin bulunduğu Maslak’ta çevresi ormanlarla çevrili yemyeşil bir ortamda yer alan 2 yatay ofis bloğu bulunmaktadır, ofis bloğunun en yüksek olanı 5 kattan oluşmaktadır. UNIQ İstanbul ofis bloku modüler ofisleri sayesinde hem tek katta büyük kat alanı talep eden firmalara hem de küçük ofis talep eden firmalara cevap verebilmektedir. Yatay mimarinin sonucu olarak da %80’in üzerinde yüksek verimlilik oranı ile oldukça caziptir.

Binada bulunan ve ihtiyacınıza uygun ofis alanları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Uniq İstanbul Projesi Satış ve Kira Fiyatları

Satılık ofis içermeyen, sadece kiralık ofisler içeren Uniq İstanbul’da ortalama kira bedeli 140 TL/ay+KDV seviyesindedir.

Uniq İstanbul Projesi Özellikleri

UNIQ İstanbul ofisleri 4 borulu fancoil ile ısıtma ve soğutma imkanına ve yüksek kapasiteli havalandırma kapasitesine sahiptir. Brüt 4,00 m kat yüksekliği, her blokta 1 tanesi yük ve yangın asansörü olarak da kullanılabilen 4 adet yüksek hız ve kapasiteli asansör, her katta hazır bay ve bayan wc bulunmaktadır. Ayrıca binada tüm elektrik ve mekanik kat girişine kadar hazır Shell&Core teslim edilmektedir. Her 75 metre kareye 1 araçlık otopark tahsis edilmektedir.

Tüm binadaki olası enerji kaybını %100 destekleyen jeneratör, birden fazla servis sağlayıcı tarafından sağlanan fiber optik internet altyapısı, ısı ve duman detektörleri, sulu sprinkler söndürme sistemi gibi yüksek teknolojik altyapı imkânlarına ve otomasyon sistemlerine sahiptir.

Güvenliğin üst düzeyde olan binalarından UNIQ İstanbul’da 7/24 güvenlik personeli, metal detektörü, kartlı geçiş sistemi, otopark girişlerinde bariyer sistemi, ayrı güvenlik personeli ve kontrol noktaları bulunmaktadır. Ayrıca güvenlik amacıyla sadece lobi ile otopark katları arasında çalışan özel otopark asansörleri sayesinde insanlar önce lobiye gelerek güvenlik noktasından geçtikten sonra ofis katlarına erişim sağlayan yolcu asansörlerine ulaşabilmektedir.

Özgün mimarisi iç alanlarda da hissedilen UNIQ İstanbul ofis binası lobi alanı yüksek tavanı ve ziyaretçiler için bekleme alanı ile oldukça geniş ve ferah bir ortam sunmaktadır. Profesyonel bir yönetim firması tarafından yönetilen bina karşılama lobisinde İngilizce konuşabilen personeller hizmet vermektedir.

Ofis binası aynı kompleks içerisinde bir alışveriş merkezinin de yer alması, alışveriş merkezi içerisinde bulunan mağazalar, restoranlar, kafeler, eczane, market ve diğer hizmetler, yakın çevrede yürüme mesafesinde, kuaföre, noterden, bankaya, hastaneden, otele kadar her türlü imkanın bulunması binayı sosyal imkanlar açısından da İstanbul’un en önemli ofis binalarından birisi haline getirmiştir.

Uniq İstanbul Nerede

İstanbul, Maslak semtinde, bulunan Uniq İstanbul’un posta adresi şöyledir: Huzur Mahallesi, Maslak Ayazağa Caddesi, No: 4, Sarıyer / İstanbul.

Uniq İstanbul ulaşım konusunda birçok seçeneğe sahiptir:

Öncelikle Uniq İstanbul’un her 30 dakikada bir İTÜ Ayazağa Metro çıkışı, Windowist karşısından kendi ring servisi vardır.

Özel araç ile UNIQ İstanbul’a D100, TEM, Büyükdere Caddesi ve Kağıthane-Cendere Yolu olmak üzere toplam dört güzergahtan ulaşım imkanı bulunuyor. Ankara Yönünden gelirken, Levent ayrımından Maslak Yönünü ve sonrasında Ayazağa Yönünü takip ediniz. İstanbul-Ankara istikametinden gelirken, Levent ayrımından yine aynı yola bağlanarak Maslak-Ayazağa yönünü takip ediniz.

Metro ile M2 Yenikapı – Hacıosman hattını kullanarak, İTÜ Ayazağa Durağı’nda indikten sonra ‘Plazalar’ çıkışından yapılacak olan ring seferlerle UNIQ İstanbul’a kolayca ulaşabilirsiniz. Yürüyerek gelmeyi tercih edenler için, kompleksin metro çıkışından uzaklığı 10 dakikadır.

Metro bağlantısı ile Hacıosman – Yenikapı hattına, Hacıosman – Yenikapı metrosunun Gayrettepe durağı ile Kadıköy – Beylikdüzü metrobüs hattına, Hacıosman – Yenikapı metrosunun Vezneciler durağı ile Kabataş – Bağcılar metro hattına, Hacıosman – Yenikapı metrosunun Yenikapı durağı ile Yenikapı – Kirazlı metro hattına, Otogar – Atatürk Havalimanı metro hattına ve Kazlıçeşme – Ayrılık Çeşmesi Marmaray hattına ulaşılabilmektedir.

Otobüs ile Aşağıdaki İETT otobüs hatlarından birisiyle Tuğla Fabrikası Durağı’nda indikten sonra UNIQ İstanbul’a ulaşabilirsiniz.

41AT AYAZAĞAKÖYÜ – DAVUTPAŞA YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
41C AYAZAĞAKÖYÜ – SARIYER
41E AYAZAĞAKÖYÜ – KABATAŞ
41M AYAZAĞAKÖYÜ – MECİDİYEKÖY
48L GÖKTÜRK KÖYÜ – 4. LEVENT

Minibüs ile Beşiktaş-Ayazağa minibüsleri ve tüm Ayazağa minübüslerini kullanarak UNIQ İstanbul’a ulaşabilirsiniz.

Maslak bölgesi Levent bölgesinin ardından İstanbul’un her zaman önemli alternatif ofis bölgesi ve merkezi iş alanı aksı olmuştur. Metro hattı üzerinde olması ve Levent’e göre düşük kira avantajı nedeniyle yüksek talep görmektedir.

Uniq İstanbul’da Bulunan Firmalar

Uniq İstanbul ofis binası Duracell, D Teknoloji, Roche İlaç, Regus Hazır Ofisler, İnteltek, Doğuş Perakende Grubu, Landmark, Aremas, PayU, Oracle Türkiye gibi birçok firmaya ev sahipliği yapmaktadır.

Yüksek doluluk oranı ve yüksek profilli kiracı karması ile İstanbul Maslak’ın ilk akla gelen A+ ofis binalarından birisi olmuştur. Siz de İstanbul’un en prestijli ofis binalarından Uniq İstanbul’da şu an müsait bulunan ofis alanları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Maslak bölgesinde yer alan diğer kiralık ofislerle ilgili bilgi almak için Maslak sayfamızı ziyaret ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Avrupa yakasındaki kiralık ofisler için ilgili sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Ofispuan:

ofisraporu.com ofispuanı: 87
Artıları
 • Esnek Kat Alanları
 • Yüksek Otopark Kapasitesi
 • Yatay ve Kampüs Konsepti
 • Aynı Kompleks İçerisinde AVM
Eksileri
 • Metroya Yürüme Mesafesi Uzun
 • Toplu Taşımanın Gelişmesi Gerekli

Yardım?

Bu ilan ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bize doğrudan telefon ile de ulaşabilirsiniz;

+90 (534) 419 58 61


Bu ilanlar da ilginizi çekebilir

Maslak No 1 Maslak, İSTANBUL
TL 135,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon
Anel Plaza Ümraniye, İSTANBUL
TL 90,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon
Koza Plaza Havaalanı, İSTANBUL
TL 40,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon

ofisraporu.com logo dark small
© 2018 | gizlilik politikası
tüm hakları saklıdır

ofisraporu.com e-bülten


Destek Hattımız:
+90 (534) 419 58 61
info@ofisraporu.com
Anasayfa | Neden Ofis Raporu? | OfisPuan | İletişim |