Trump Tower

Mecidiyeköy, İSTANBUL

ofisrapor.com ofispuanı: 88
150,00
TL/m²

favorilerime ekle bu ofis için başvur

Teslim tarihi: Taşınmaya Hazır
Brüt kat alanı: 1.000 m²
Net kat alanı: 796 m²
Verimlilik: 80%
Kat Başına Otopark Sayısı: 10 adet
Ortalama Kira Bedeli: 150,00 TL/m²/ay
Vergi Türü: KDV
Aidat: 12,00 TL/m²/ay
Doluluk Oranı: %50

Ofispuan:

ofisraporu.com ofispuanı: 88
Artıları
 • Yüksek Bilinirlik ve Prestij
 • Yükseltilmiş Döşeme ile Teslim
 • Tek Mülkiyet
 • Geniş ve Yüksek Tavanlı Lobi
 • Aynı Kompleks İçerisinde AVM Fitness Toplantı
 • Metro ve Metrobüs Erişimi
Eksileri
 • Yemekhane Yok
 • Yeşil Bina Sertifikası Yok

Trump Tower Hakkında

Trump Tower ya da Trump Towers olarak anılan proje İstanbul Avrupa Yakası’nın en merkezi ilçelerinden Şişli’de, Mecidiyeköy semtinde yer alan, Doğan Holding’e ait, Taş Yapı tarafından inşa edilmiş, Brigitte Weber Architects tarafından tasarlanan, 36.000 m2 kiralanabilir ofis alanı, 62.350 m2 kiralanabilir alışveriş merkezi ve 205 adet lüks konuttan oluşan karma kullanımlı bir projedir. Projenin inşaat başlangıç yılı 2007, inşaat bitiş yılı 2011’dir. Arsa alanı 23.370 m2 olan projenin toplam inşaat alanı 260.000 m2’dir.

Detaylı ve özgün bir mimari tasarıma sahip Trump Tower içerdiği her üç fonksiyonda da (alışveriş merkezi, konut ve ofis) sadece bulunduğu bölgenin değil aynı zamanda İstanbul’un en prestijli, en önemli yapılarından birisi konumundadır.

39 katlı olan konut kulesi 88 farklı tipte, toplam 205 adet bağımsız konuta ev sahipliği yapıyor. Kulenin yüksekliği 154 metreye ulaşıyor. Konutların büyüklükleri 80 ile 680 m2 arasında geniş bir çeşitlilikte. Konut kulesinin 4. Katında sadece konut sahiplerinin kullanımı için tasarlanmış olan 300 m2’lik 'Lounge' alanında kütüphane, bar, şömineli oturma bölümü, bilgisayar ve yazıcı içeren business center, çocuk oyun alanı ve toplantı salonları bulunuyor.

62.350 m2 kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi ise 5 kattan oluşmakta ve podyumla bağlantılı. Podyum kat üzerindeki yaklaşık 6.000 m2'lik yeşil teras, restoranlar ve kiosklar konut ve ofis kullanıcılarıyla birlikte herkesin kullanımına açık. AVM içerisinde ise ise sinema, spor kulübü, 5 katta toplam 185 adet sabit mağaza ve 2.800 araçlık 6 kattan oluşan otopark yer almaktadır. Trump Tower alışveriş merkezi bölümünde 7 bin metrekarelik bir alan ise, sadece çocuklara ayrılmış durumda. Beş katlı olan alışveriş merkezinin bir katı Mini Mall Trump adıyla tamimiyle çocuklara hitap ediyor. Bu alanda çocuk tiyatrosu, çocuklara özel yiyecek bölümü, çocuk giyim mağazaları ile çocuk oyun alanları bulunmakta.

Trump Tower ofis bloku ise her biri brüt 1.000 m2 net 796 m2’lik 36 ofis katından oluşmaktadır. Bu da yaklaşık %80 brüt/net verimlilik oranı ile oldukça caziptir. Lobi katı ile birlikte 37 kattan oluşan ofis bloku 144,5 metre yüksekliğindedir. Toplam 36.000 m2 kiralanabilir ofis alanına sahip binada 300 m2’den başlayan kiralık ofis alanları bulunmaktadır.

Binada ihtiyacınıza uygun ofis alanları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Trump Tower Projesi Satış ve Kira Fiyatları

Satılık ofis içermeyen, sadece kiralık ofisler içeren Trump Tower’da ortalama kira bedeli 150 TL/ay+KDV seviyesindedir.

Trump Tower Özellikleri

Trump Tower ofisleri 4 borulu fancoil ile ısıtma ve soğutma imkanına ve yüksek kapasiteli havalandırma kapasitesine sahiptir. Brüt 4,00 m kat yüksekliği, 1 tanesi yük ve yangın asansörü olarak da kullanılabilen 8 adet yüksek hız ve kapasiteli asansör, her katta hazır bay ve bayan wc bulunmaktadır. Ayrıca binada yükseltilmiş döşemeler hazır dekorasyonlu olarak teslim edilmektedir. Kat başına 10 araçlık, yani her 100 m2 brüt ofis alanına karşılık 1 adet ücretsiz otopark ve her ofise özel ufak bir depo alanı tahsis edilmektedir.

Tüm binadaki olası enerji kaybını %100 destekleyen jeneratör, birden fazla servis sağlayıcı tarafından sağlanan fiber optik internet altyapısı, ısı ve duman detektörleri, sulu sprinkler söndürme sistemi gibi yüksek teknolojik altyapı imkânlarına ve otomasyon sistemlerine sahiptir.

Güvenlik konusunda da İstanbul’un üst sınıf binalarından olan Trump Tower’da 7/24 güvenlik personeli, metal detektörü, kartlı geçiş sistemi, otopark girişlerinde bariyer sistemi, ayrı güvenlik personeli ve kontrol noktaları bulunmaktadır. Ayrıca güvenlik amacıyla sadece lobi ile otopark katları arasında çalışan özel otopark asansörleri sayesinde insanlar önce lobiye gelerek güvenlik noktasından geçtikten sonra ofis katlarına erişim sağlayan yolcu asansörlerine ulaşabilmektedir.

Özgün ve ikonik mimarisi iç alanlarda da hissedilen Trump Tower ofis binası lobi alanı yüksek tavanı ve ziyaretçiler için bekleme alanı ile oldukça geniş ve ferah bir ortam sunmaktadır. Profesyonel bir yönetim firması olan Etkin Gayrimenkul Geliştirme Yönetim ve Danışmanlık A.Ş. tarafından yönetilen bina karşılama lobisinde İngilizce konuşabilen personeller hizmet vermektedir.  

Ofis binası içerisinde sadece bina çalışanlarına hizmet veren özel bir yemekhane bulunması, aynı kompleks içerisinde bir alışveriş merkezinin de yer alması, alışveriş merkezi içerisinde bulunan mağazalar, restoranlar, kafeler, eczane, market ve diğer hizmetler, yakın çevrede yürüme mesafesinde özalitden, kuaföre, noterden, bankaya, hastaneden, otele kadar her türlü imkanın bulunması binayı sosyal imkanlar açısından da İstanbul’un en önemli ofis binalarından birisi haline getirmiştir.

Trump Tower Nerede

İstanbul, Şişli ilçesi, Mecidiyeköy semtinde, bulunan Trump Tower’ın direkt metro bağlantısının bulunması ve metrobüse 1 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunması nedeniyle hem özel araç hem de toplu taşıma ile ulaşılabilirliği çok yüksektir. Güneyinde Mecidiyeköy Yolu Caddesi, kuzeyinde Enko İş Merkezi ve Danimarka Konsolosluğu, doğusunda Celil Ağa İş Merkezi ve batısında V Plaza ile çevrilidir.

Metro bağlantısı ile Hacıosman – Yenikapı hattına, Hacıosman – Yenikapı metrosunun Levent durağı ile Levent – Hisarüstü metro hattına, 1 dakikalık yürüme mesafesi ile Kadıköy – Beylikdüzü metrobüs hattına, Hacıosman – Yenikapı metrosunun Vezneciler durağı ile Kabataş – Bağcılar metro hattına, Hacıosman – Yenikapı metrosunun Yenikapı durağı ile Yenikapı – Kirazlı metro hattına, Otogar – Atatürk Havalimanı metro hattına ve Kazlıçeşme – Ayrılık Çeşmesi Marmaray hattına ulaşılabilmektedir.

Trump Tower’da Bulunan Firmalar

Trump Tower ofis binası Doğan Online, Hepsi Burada, Regus Hazır Ofis Sistemleri, Doğan Müzik Kitap Mağazacılık ve Pazarlama, Doruk Finans, Medya Net, Elle gibi birçok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. İnşaatının tamamlanıp kiracılarla buluştuğu 2011 yılından bugüne her zaman birçok Doğan Holding şirketinin de binada bulunması ile yüksek doluluk oranı ve yüksek profilli kiracı karması ile İstanbul Şişli’nin ilk akla gelen A+ ofis binalarından birisi olmuştur.

Trump Tower’da şu an müsait bulunan ofis alanları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Şişli bölgesinde yer alan diğer kiralık ofislerle ilgili bilgi almak için www.ofisraporu.com'u ziyaret ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Avrupa yakasındaki kiralık ofisler için ilgili sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Ofispuan:

ofisraporu.com ofispuanı: 88
Artıları
 • Yüksek Bilinirlik ve Prestij
 • Yükseltilmiş Döşeme ile Teslim
 • Tek Mülkiyet
 • Geniş ve Yüksek Tavanlı Lobi
 • Aynı Kompleks İçerisinde AVM Fitness Toplantı
 • Metro ve Metrobüs Erişimi
Eksileri
 • Yemekhane Yok
 • Yeşil Bina Sertifikası Yok

Yardım?

Bu ilan ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bize doğrudan telefon ile de ulaşabilirsiniz;

+90 (534) 419 58 61


Bu ilanlar da ilginizi çekebilir

DLP No1 Taksim, İSTANBUL
TL 92,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon
Emaar Square Altunizade, İSTANBUL
TL 100,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon
İş Kule Levent, İSTANBUL
TL 155,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon

ofisraporu.com logo dark small
© 2018 | gizlilik politikası
tüm hakları saklıdır

ofisraporu.com e-bülten


Destek Hattımız:
+90 (534) 419 58 61
info@ofisraporu.com
Anasayfa | Neden Ofis Raporu? | OfisPuan | İletişim |