Süzer Plaza

Taksim, İSTANBUL

ofisrapor.com ofispuanı: 66
150,00
TL/m²

favorilerime ekle bu ofis için başvur

Teslim tarihi: Taşınmaya Hazır
Brüt kat alanı: 1.400 m²
Net kat alanı: 1.150 m²
Verimlilik: 82%
Kat Başına Otopark Sayısı: 14 adet
Ortalama Kira Bedeli: 150,00 TL/m²/ay
Vergi Türü: KDV
Aidat: 16,00 TL/m²/ay
Doluluk Oranı: %50

Ofispuan:

ofisraporu.com ofispuanı: 66
Artıları
 • Yüksek Bilinirlik ve Prestij
 • Müşteri Otoparkı
 • Özgün Mimari
 • Servis Parkı
 • Tek Mülkiyet
 • Yüksek ve Verimli Kat Alanı
Eksileri
 • Bina Yaşı
 • Esnek Olmayan İklimlendirme Sistemi
 • Camlar Açılmıyor
 • Yeşil Bina Sertifikası Yok

Süzer Plaza Hakkında

Süzer Plaza İstanbul Avrupa Yakası’nda Beşiktaş ilçesinde yer alan, Süzer Grubu tarafından inşa edilmiş, Doruk Pamir mimarlık firması tarafından tasarlanmış konut, ofis ve otelden oluşan bir karma projedir. 33.000 m2 kiralanabilir ofis alanına sahiptir. Projenin inşaat başlangıç yılı 1999 inşaat bitiş yılı 2001’dir. Projenin toplam inşaat alanı 82.000 m2’dir. 41 katlı 111.0 metre uzunluğundaki Süzer Plaza binası; kendine özgün mimarisi ile 3 farklı fonksiyonda da (ofis, residence, otel) bulunduğu bölgenin önemli yapılarındandır.

Süzer Plaza yüksek teknoloji ile donatılmış A sınıfı ofislerden oluşmaktadır. 11 katında ofislerin yer aldığı toplam 41 katlı Süzer Plaza Eko Tesis yönetim tarafından yönetilmektedir. Süzer Plaza ofis katları her biri brüt 1.400 m2 net 1.150 m2’lik toplamda 11 kattan oluşmaktadır. Bu da yaklaşık %82 brüt/net verimlilik oranı ile oldukça caziptir. Lobi katı ile birlikte 41 kattan oluşan ofis bloku 153,6 metre yüksekliğindedir. Toplam 33.000 m2 kiralanabilir ofis alanına sahiptir. Binada ihtiyacınıza uygun ofis alanları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Binada yer alan otel bölümünü Ritz Carlton olarak işletilmekte ve İstanbul’un en lüks otellerinden biri olarak 23’ü süit toplam 243 oda ile hizmet vermektedir.

Süzer Plaza Projesi Satış ve Kira Fiyatları

Akmerkez’de ortalama ofis kira bedeli 150 TL/ay+KDV seviyesindedir. Binadaki ikinci el ortalama satılık ofis satış bedeli 35.000 TL/m2 seviyesindedir.

Süzer Plaza Özellikleri

Süzer Plaza ofislerinde enerji kullanımını alt seviyede tutan tam havalı “Parallel Fan Powered VAV” sistemi kullanılmıştır. Bu sistem yeşil bina sertifikalandırma sistemi olan LEED kriterlerine uygun bir sistemdir. Binada 17 asansör, 2 yürüyen merdiven mevcuttur. Her katta hazır bay ve bayan wc bulunmaktadır. Aynı anda 800 araca hizmet verebilecek otopark alanına sahiptir. Isıtma ve soğutma bölgelere ayırma yapabilen Değişken Hava Debisi / VAV sistemi ile sağlanmaktadır Tüm binadaki olası enerji kaybını %100 destekleyen jeneratör, birden fazla servis sağlayıcı tarafından sağlanan fiber optik internet yapısı mevcuttur.

NFPA (Amerikan Yangın Koruma Kurumu) standartlarına uygun ısı ve duman detektörleri, sulu sprinkler söndürme sistemi gibi yüksek teknolojik altyapı imkânlarına ve otomasyon sistemlerine sahiptir. Güvenlik konusunda da İstanbul’un üst sınıf binalarından olan Süzer Plaza’da 7/24 güvenlik personeli, metal detektörü, kartlı geçiş sistemi, otopark girişlerinde bariyer sistemi, ayrı güvenlik personeli ve kontrol noktaları bulunmaktadır.

Ayrıca güvenlik amacıyla sadece lobi ile otopark katları arasında çalışan özel otopark asansörleri sayesinde insanlar önce lobiye gelerek güvenlik noktasından geçtikten sonra ofis katlarına erişim sağlayan yolcu asansörlerine ulaşabilmektedir. Özgün mimarisi iç alanlarda da hissedilen Süzer Plaza ofis binası lobi alanı yüksek tavanı ve ziyaretçiler için bekleme alanı ile oldukça geniş ve ferah bir ortam sunmaktadır. Profesyonel bir yönetim firması olan Tekfen Turizm ve İşletmecilik A.Ş. tarafından yönetilen bina karşılama lobisinde İngilizce konuşabilen personeller hizmet vermektedir. Ofis binası içerisinde sadece bina çalışanlarına hizmet veren özel bir yemekhane bulunması, aynı kompleks içerisinde spor salonu ,kuaför, kuru temizleme ve ortak toplantı alanlarıyla türlü imkanın bulunması binayı sosyal imkanlar açısından da İstanbul’un önemli ofis binalarından birisi haline getirmiştir.

Süzer Paza Nerede

Süzer Plaza İstanbul Avrupa Yakası’nın en merkezi ilçelerinden Beşiktaş, Şişli ve Beyoğlu İlçeleri’nin kesişim noktasında, şehrin turizm ve iş merkezi ilçelerinin tam ortasında yer almaktadır.

Süzer Plaza birçok önemli noktaya çok yakın, stratejik bir konumda bulunmaktadır:

Taksim Meydanı: İstanbul’un en önemli ve tanınmış meydanı olan Taksim Meydanı, Süzer Plaza’ya 5 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır. İstanbul toplu taşıma ağının en önemli parçası olan Yenikapı – Hacıosman metro hattının Taksim istasyonu da alışveriş caddesi İstiklal Caddesi’nin girişi de bu meydanda yer almaktadır.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı: İş, kültür ve sanat dünyasını buluşturan, birçok önemli organizasyona ev sahipliği yapan İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile kongre yerleşkesi içinde bulunan Harbiye Açık Hava Tiyatrosu, Süzer Plaza’ya yürüme mesafesindedir.

Dolmabahçe Sarayı: 18. yüzyılda yapılan, Birçok padişahın yanı sıra Atatürk tarafından da kullanılan Osmanlı sarayları arasında kendine has bir ünü olan Dolmabahçe Sarayı, Süzer Plaza’ya yürüyerek sadece iki dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Dolmabahçe Sarayı, pazartesi ve perşembe günleri hariç saat 09:00 ila 16:00 arasında gezilebilir.

Süzer Plaza’da Bulunan Firmalar

Süzer Plaza ofis binası Isobar Reklamcılık ve Tasarım, Bcc Emlak Gayrimenkul İnşaat, Amnet Reklamcılık ve Medya İletişim Hizmetleri, Güriş İnşaat ve Mühendislik İstanbul Şubesi, Mogan Enerji Yatırım Holding İstanbul Şubesi, Aegis Medya Hizmetleri, Brezilya Başkonsolosluğu, Polair Havacılık Hizmetleri, İstanbul Enerji Yatırım Holding, Multinet gibi birçok firmaya ev sahipliği yapmaktadır.

Yüksek doluluk oranı ve yüksek profilli kiracı karması ile İstanbul Taksim semtinin ilk akla gelen A+ ofis binası olmuştur. Süzer Plaza’da şu an müsait bulunan ofis alanları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Takism bölgesinde yer alan diğer kiralık ofislerle ilgili bilgi almak için Taksim sayfamızı ziyaret ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Avrupa yakasındaki kiralık ofisler için ilgili sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Ofispuan:

ofisraporu.com ofispuanı: 66
Artıları
 • Yüksek Bilinirlik ve Prestij
 • Müşteri Otoparkı
 • Özgün Mimari
 • Servis Parkı
 • Tek Mülkiyet
 • Yüksek ve Verimli Kat Alanı
Eksileri
 • Bina Yaşı
 • Esnek Olmayan İklimlendirme Sistemi
 • Camlar Açılmıyor
 • Yeşil Bina Sertifikası Yok

Yardım?

Bu ilan ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bize doğrudan telefon ile de ulaşabilirsiniz;

+90 (534) 419 58 61


Bu ilanlar da ilginizi çekebilir

Asia Ofis Park Kozyatağı, İSTANBUL
TL 110,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon
Maslak No 1 Maslak, İSTANBUL
TL 135,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon
Premier Kampüs Ofis Kağıthane, İSTANBUL
TL 50,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon

ofisraporu.com logo dark small
© 2018 | gizlilik politikası
tüm hakları saklıdır

ofisraporu.com e-bülten


Destek Hattımız:
+90 (534) 419 58 61
info@ofisraporu.com
Anasayfa | Neden Ofis Raporu? | OfisPuan | İletişim |