Kanyon

Levent, İSTANBUL

ofisrapor.com ofispuanı: 87
45,00
$/m²

favorilerime ekle bu ofis için başvur

Teslim tarihi: Taşınmaya Hazır
Brüt kat alanı: 1.167 m²
Net kat alanı: 928 m²
Verimlilik: 80%
Kat Başına Otopark Sayısı: 11 adet
Ortalama Kira Bedeli: $45,00 /m²/ay
Vergi Türü: KDV
Aidat: $196,00 /m²/ay
Doluluk Oranı: %100

Ofispuan:

ofisraporu.com ofispuanı: 87
Artıları
 • Özgün ve Prestijli Mimari
 • Merkezi Konum ve Büyükdere Caddesi Üzerinden Giriş İmkanı
 • Direkt Metro Erişimi
 • Ofislere Özel Yemekhane
 • Aynı Kompleks İçerisinde AVM Olması
Eksileri
 • Yeşil Bina Sertifikası Yok
 • Engelli WC Yok

Kanyon Hakkında

Kanyon İstanbul, Şişli ilçesi, Levent semtinde Eczacıbaşı ve İŞ GYO (İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) ortaklığı ile inşa edilmiş, Jerde Partnership ve Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan, 30.000 m2 kiralanabilir ofis alanı, 40.000 m2 kiralanabilir alışveriş merkezi ve 179 adet lüks konuttan oluşan karma kullanımlı bir projedir. Projenin inşaat başlangıç yılı 2001, inşaat bitiş yılı 2006’dır. Arsa alanı 30.000 m2 olan projenin toplam inşaat alanı 250.000 m2’dir.

Detaylı ve özgün bir mimari tasarıma sahip Kanyon içerdiği her üç fonksiyonda da (alışveriş merkezi, konut ve ofis) sadece bulunduğu bölgenin değil aynı zamanda İstanbul’un en prestijli, en önemli yapılarından birisi konumundadır.

Konut binası 80 ile 380 m2 arasında değişen 20 farklı konut tipine sahiptir. AVM binası ise ise 9 salonlu bir sinema, spor kulübü, 4 katta toplam 143 adet sabit mağaza ve 2.300 araçlık otoparktan oluşmaktadır. Alışveriş merkezi bölümü yarı açık tasarım ile yaz aylarında açık havada alışveriş deneyimi sunmakta ve bünyesinde bulunan yiyecek içecek alanlarını açık havada oturma imkanı sunarak son derece cazip hale getirmektedir.

Kanyon ofis bloku ise her biri brüt 1.167 m2 net 928’lik 26 ofis katından oluşmaktadır. Bu da yaklaşık %80 brüt/net verimlilik oranı ile oldukça caziptir. Toplam 30.342 m2 kiralanabilir ofis alanına sahip binada 300 m2’den başlayan kiralık ofis alanları bulunmaktadır.

Binada ihtiyacınıza uygun ofis alanları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Kanyon Projesi Satış ve Kira Fiyatları

Satılık ofis içermeyen, sadece kiralık ofisler içeren Kanyon’da ortalama kira bedeli 200 TL/ay+KDV seviyesindedir.

Kanyon Özellikleri

Kanyon ofisleri 4 borulu fancoil ile ısıtma ve soğutma imkanına ve yüksek kapasiteli havalandırma kapasitesine sahiptir. Brüt 3,80 m kat yüksekliği, 1 tanesi yük ve yangın asansörü olarak da kullanılabilen 8 adet yüksek hız ve kapasiteli asansör, her katta hazır bay ve bayan wc bulunmaktadır. Kat başına 11 araçlık, yani her 100 m2 brüt ofis alanına karşılık 1 adet ücretsiz otopark ve her ofise özel ufak bir depo alanı tahsis edilmektedir.

Tüm binadaki olası enerji kaybını %100 destekleyen jeneratör, birden fazla servis sağlayıcı tarafından sağlanan fiber optik internet altyapısı, ısı ve duman detektörleri, sulu sprinkler söndürme sistemi gibi yüksek teknolojik altyapı imkânlarına sahiptir.

Güvenlik konusunda da İstanbul’un üst sınıf binalarından olan Kanyon’da 7/24 güvenlik personeli, metal detektörü, kartlı geçiş sistemi, otopark girişlerinde bariyer sistemi, ayrı güvenlik personeli ve kontrol noktaları bulunmaktadır. Ayrıca güvenlik amacıyla sadece lobi ile otopark katları arasında çalışan özel otopark asansörleri sayesinde insanlar önce lobiye gelerek güvenlik noktasından geçtikten sonra ofis katlarına erişim sağlayan yolcu asansörlerine ulaşabilmektedir.

Özgün ve prestijli mimarisi iç alanlarda da hissedilen Kanyon ofis binası lobi alanı yüksek tavanı ve ziyaretçiler için bekleme alanı ile oldukça geniş ve ferah bir ortam sunmaktadır. Profesyonel bir yönetim firması olan Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş. tarafından yönetilen bina resepsiyonunda İngilizce konuşabilen personeller hizmet vermektedir.

Ofis binası içerisinde sadece bina çalışanlarına hizmet veren özel bir yemekhane bulunması, aynı kompleks içerisinde bir alışveriş merkezinin de yer alması, alışveriş merkezi içerisinde bulunan mağazalar, restoranlar, kafeler, eczane, market ve diğer hizmetler, yakın çevrede yürüme mesafesinde özalitden, kuaföre, noterden, bankaya, hastaneden, otele kadar her türlü imkanın bulunması binayı sosyal imkanlar açısından da İstanbul’un en önemli ofis binalarından birisi haline getirmiştir.

Kanyon Nerede

İstanbul, Şişli ilçesi, Levent semtinde, Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan Kanyon’un direkt metro bağlantısının da bulunması nedeniyle hem özel araç hem de toplu taşıma ile ulaşılabilirliği çok yüksektir. Güneyinde Wyndham Grand İstanbul Levent oteli ve Özdilek Alışveriş Merkezi, kuzeyinde Divan Levent oteli ve Polat Plaza, doğusunda Büyükdere Caddesi ve batısında eski konutlar ile çevrilidir.

Metro bağlantısı ile Hacıosman – Yenikapı hattı ve Levent – Hisarüstü hattına, Hacıosman – Yenikapı metrosunun Gayrettepe durağı ile Kadıköy – Beylikdüzü metrobüs hattına, Hacıosman – Yenikapı metrosunun Vezneciler durağı ile Kabataş – Bağcılar metro hattına, Hacıosman – Yenikapı metrosunun Yenikapı durağı ile Yenikapı – Kirazlı metro hattına, Otogar – Atatürk Havalimanı metro hattına ve Kazlıçeşme – Ayrılık Çeşmesi Marmaray hattına ulaşılabilmektedir.

Levent bölgesi İstanbul’un her zaman birincil ofis bölgesi ve merkezi iş alanı aksı olmuştur. İstanbul’daki ofis bölgeleri arasında her zaman en düşük boşluk oranına sahip ve en yüksek kira değerine sahip ofis bölgesidir. Bu nedenle en prestijli ofis binaları da genelde Levent’te bulunmaktadır. Kira ve satış fiyatlarının yüksek olması nedeniyle çoğunlukla küçük ve orta ölçekte ofis büyüklüğüne sahip firmalar tarafından tercih edilmelerine rağmen prestije de önem veren büyük bankaların çoğu yüksek maliyetine rağmen Levent bölgesini tercih etmiştir.

Kanyon’da Bulunan Firmalar

Kanyon ofis binası Eczacıbaşı Holding, Google Türkiye, Regus Hazır Ofis Sistemleri, EBRD, Michael Page Danışmanlık, BGC Partners, Merrill Lynch Menkul Değerler, UBS Bank, Smart Office gibi birçok uluslararası firmaya ev sahipliği yapmaktadır. İnşaatının tamamlanıp kiracılarla buluştuğu 2006 yılından bugüne her zaman %100’e yakın doluluk oranı ve yüksek profilli kiracı karması ile İstanbul’un ilk akla gelen A+ ofis binalarından birisi olmuştur. Hatta geçmişte Kanyon ofis binası %100 dolu olmasına rağmen ileride ofis boşalma ihtimaline karşı bekleme sırasının oluştuğu dönemler olmuştur.

Kanyon’da şu an müsait bulunan ofis alanları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Levent bölgesinde yer alan diğer kiralık ofislerle ilgili bilgi almak için https://ofisraporu.com/kiralik-isyeri-levent adresini ziyaret ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Avrupa yakasındaki kiralık ofisler için ilgili sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Ofispuan:

ofisraporu.com ofispuanı: 87
Artıları
 • Özgün ve Prestijli Mimari
 • Merkezi Konum ve Büyükdere Caddesi Üzerinden Giriş İmkanı
 • Direkt Metro Erişimi
 • Ofislere Özel Yemekhane
 • Aynı Kompleks İçerisinde AVM Olması
Eksileri
 • Yeşil Bina Sertifikası Yok
 • Engelli WC Yok

Yardım?

Bu ilan ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bize doğrudan telefon ile de ulaşabilirsiniz;

+90 (534) 419 58 61


Bu ilanlar da ilginizi çekebilir

Onur Ofis Park Ümraniye, İSTANBUL
TL 60,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon
Buyaka Ümraniye, İSTANBUL
TL 125,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon
Anel Plaza Ümraniye, İSTANBUL
TL 90,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon

ofisraporu.com logo dark small
© 2018 | gizlilik politikası
tüm hakları saklıdır

ofisraporu.com e-bülten


Destek Hattımız:
+90 (534) 419 58 61
info@ofisraporu.com
Anasayfa | Neden Ofis Raporu? | OfisPuan | İletişim |