Buyaka

Ümraniye, İSTANBUL

ofisrapor.com ofispuanı: 69
125,00
TL/m²

favorilerime ekle bu ofis için başvur

Teslim tarihi: Taşınmaya Hazır
Brüt kat alanı: 845 m²
Net kat alanı: 660 m²
Verimlilik: 78%
Kat Başına Otopark Sayısı: 12 adet
Ortalama Kira Bedeli: 125,00 TL/m²/ay
Vergi Türü: Stopaj
Aidat: 15,00 TL/m²/ay
Doluluk Oranı: %50

Ofispuan:

ofisraporu.com ofispuanı: 69
Artıları
 • Aynı Kompleks İçerisinde AVM
 • Misafir Otoparkı
 • Yüksek Doluluk Oranı
 • Prestijli Kiracı Karması
 • Kat Yüksekliği
Eksileri
 • Toplu Taşıma Eksikliği
 • Çoklu Mülkiyet
 • Yemekhane Yok
 • Asansör Kapasitesi

Buyaka Hakkında

Buyaka İstanbul Anadolu Yakası’nda Ümraniye ilçesinde yer alan, Artell Koytür Turizm inş. Ve Tic. A.Ş. tarafından inşa edilmiş, Uras & Dilekçi mimarlık firması tarafından tasarlanmış bir projedir. Toplam 68.986 m2 kiralanabilir 3 ofis kulesi, 32.499 m2 kiralanabilir alışveriş merkezi ve 450 adet lüks konuttan oluşan karma kullanımlı bir projedir. Projenin inşaat bitiş yılı 2012’dir. Arsa alanı 42.800 m2 olan projenin toplam inşaat alanı 275.000 m2’dir.

Buyaka, diğer karma projelerde görülen tek yapı tasarımlarından farklı bir mimariye sahiptir. Buyaka içerdiği her üç fonksiyonda da (alışveriş merkezi, konut ve ofis) mimari tasarım olarak Ümraniye bölgesinin önemli yapılarından birisi konumundadır.

21 katlı olan konut kulesinde toplam 450 adet bağımsız konuta ev sahipliği yapmaktadır.  Kulenin yüksekliği 105 metreye ulaşmaktadır. Konutların büyüklükleri 91 ile 282 m2 arasında geniş bir çeşitliliktedir.

32.499 m2 kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi ise 4 kattan oluşmaktadır. Restoranlar ve kiosklar konut ve ofis kullanıcılarıyla birlikte herkesin kullanımına açıktır. AVM içerisinde ise ise sinema, Macfit spor kulübü, 4 katta toplam 160 adet sabit mağaza ve 1.200 araçlık 3 kattan oluşan otopark yer almaktadır.

Buyaka ofis bloku ise her biri brüt 845 m2 net 660 m2’lik 21 ofis katından oluşmaktadır. Bu da yaklaşık %78 brüt  / net verimlilik oranı ile oldukça caziptir. Lobi katı ile birlikte 22 kattan oluşan ofis bloku 104 metre yüksekliğindedir. Toplam 68.986 m2 kiralanabilir ofis alanına sahip binada 250 m2’den başlayan kiralık ofis alanları bulunmaktadır.  Binada ihtiyacınıza uygun ofis alanları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Buyaka Projesi Satış ve Kira Fiyatları

Satılık ofis içermeyen, sadece kiralık ofisler içeren Buyaka’da ortalama kira bedeli 125 TL / m2 / ay+KDV seviyesindedir. Birçoğu ofis olarak da kullanılan konut blokunda ise ortalama satış fiyatları 15.000 TL / m2 seviyesindedir.

Buyaka Özellikleri

Buyaka ofisleri 4 borulu fancoil ile ısıtma ve soğutma imkanına ve yüksek kapasiteli havalandırma kapasitesine sahiptir. Brüt 4,00 m kat yüksekliği, 1 tanesi yük ve yangın asansörü olarak da kullanılabilen 5 adet yüksek hız ve kapasiteli asansör, her katta hazır bay ve bayan wc bulunmaktadır.

Ayrıca binada yükseltilmiş döşemeler hazır dekorasyonlu olarak teslim edilmektedir. Kat başına 12 araçlık ve misafir otopark alanı mevcuttur. Tüm binadaki olası enerji kaybını %100 destekleyen jeneratör, birden fazla servis sağlayıcı tarafından sağlanan fiber optik internet altyapısı, ısı ve duman detektörleri, sulu sprinkler söndürme sistemi gibi yüksek teknolojik altyapı imkânlarına ve otomasyon sistemlerine sahiptir.

Güvenlik konusunda da İstanbul’un üst sınıf binalarından olan Buyaka’da 7/24 güvenlik personeli, metal detektörü, kartlı geçiş sistemi, otopark girişlerinde bariyer ve kontrol noktaları bulunmaktadır.

Ayrıca güvenlik amacıyla sadece lobi ile otopark katları arasında çalışan özel otopark asansörleri sayesinde insanlar önce lobiye gelerek güvenlik noktasından geçtikten sonra ofis katlarına erişim sağlayan yolcu asansörlerine ulaşabilmektedir.

Buyaka ofislerinde son moda tasarım ve konfor imkanları ile çalışanlarına ve müşterilerine mutlu edecek her türlü seçeceği bir arada sunmaktadır. Buyaka ofis binası lobi alanı yüksek tavanı ve ziyaretçiler için bekleme alanı ile oldukça geniş ve ferah bir ortam sunmaktadır. Profesyonel bir yönetim firması olan Buyaka Gayrimenkul ve Yatırım İşletmeciliği tarafından yönetilen bina karşılama lobisinde İngilizce konuşabilen personeller hizmet vermektedir.

Ofis binası aynı kompleks içerisinde bir alışveriş merkezinin de yer alması, alışveriş merkezi içerisinde bulunan mağazalar, restoranlar, kafeler, eczane, market ve diğer hizmetler, yakın çevrede yürüme mesafesinde ozalitden, kuaföre, noterden, bankaya, hastaneden, otele kadar her türlü imkanın bulunması binayı sosyal imkanlar açısından da İstanbul’un en önemli ofis binalarından birisi haline getirmiştir.

Buyaka Nerede

İstanbul, Anadolu yakasında Ümraniye İlçesi Tepebaşı Mevkii’de bulunan Buyaka otoyol-metro bağlantıları, toplu taşıma imkanlarıyla son derece stratejik bir lokasyona sahiptir. Tem otoyolu ve köprüler sayesinde avrupa yakasına 10 dk mesafede, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Buyaka kuzeyinde Şile Otoyolu ve Yeşil Vadi Konakları, güneyinde Meydan Alışveriş Veriş Merkezi ve İkea, doğusunda Balkan Caddesi, batısında ise Poligon Caddesi ve Casper, BSH Ev Aletleri ve Bayer Türk Kimya ofis binaları bulunmaktadır.

Buyaka’da Bulunan Firmalar

Buyaka ofis binası Anadolu Grubu Genel Müdürlük, Anadolu Araçlar Ticaret A.Ş., Anadolu Endüstri Holding A.Ş., Anadolu Etap Tarım ve Gıda Ürünleri, Anadolu Otomotiv Dış Ticaret ve Sanayi A.Ş., Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayi A.Ş., Çelik Motor Ticaret A.Ş., AEH Sigorta A.Ş., Yazıcılar Holding, Artı Yatırım Holding,  Med İlaç A.Ş., Chakra Genel Müdürlük, Sephora Kozmetik A.Ş. Türkiye Genel Müdürlük, Apple Türkiye - Genel Müdürlük, Akfel Holding, Akbank, Henkel Kimya, Bank of Tokyo gibi bir çok firmaya ev sahipliği yapmaktadır.

İnşaatının tamamlanıp kiracılarla buluştuğu 2012 yılından bugüne her zaman yüksek doluluk oranı ve yüksek profilli kiracı karması ile İstanbul Ümraniye’nin ilk akla gelen A+ ofis binalarından birisi olmuştur.

Buyaka’da şu an müsait bulunan ofis alanları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Ümraniye bölgesinde yer alan diğer kiralık ofislerle ilgili bilgi almak için Ümraniye sayfamızı ziyaret ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Anadolu yakasındaki kiralık ofisler için ilgili sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Ofispuan:

ofisraporu.com ofispuanı: 69
Artıları
 • Aynı Kompleks İçerisinde AVM
 • Misafir Otoparkı
 • Yüksek Doluluk Oranı
 • Prestijli Kiracı Karması
 • Kat Yüksekliği
Eksileri
 • Toplu Taşıma Eksikliği
 • Çoklu Mülkiyet
 • Yemekhane Yok
 • Asansör Kapasitesi

Yardım?

Bu ilan ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bize doğrudan telefon ile de ulaşabilirsiniz;

+90 (534) 419 58 61


Bu ilanlar da ilginizi çekebilir

Trump Tower Mecidiyeköy, İSTANBUL
TL 150,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon
Kavacık Ticaret Merkezi Kavacık, İSTANBUL
TL 120,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon
Onur Ofis Park Ümraniye, İSTANBUL
TL 60,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon

ofisraporu.com logo dark small
© 2018 | gizlilik politikası
tüm hakları saklıdır

ofisraporu.com e-bülten


Destek Hattımız:
+90 (534) 419 58 61
info@ofisraporu.com
Anasayfa | Neden Ofis Raporu? | OfisPuan | İletişim |