AND Kozyatağı

Ataşehir, İSTANBUL

ofisrapor.com ofispuanı: 98
130,00
$/m²

favorilerime ekle bu ofis için başvur

Teslim tarihi: Taşınmaya Hazır
Brüt kat alanı: 1.312 m²
Net kat alanı: 1.128 m²
Verimlilik: 86%
Kat Başına Otopark Sayısı: 26 adet
Ortalama Kira Bedeli: $130,00 /m²/ay
Vergi Türü: KDV
Aidat: $20,00 /m²/ay
Doluluk Oranı: %50

Ofispuan:

ofisraporu.com ofispuanı: 98
Artıları
 • Yüksek ve Verimli Kat Alanları
 • Yüksek Otopark Oranı
 • Ofislere Özel Yemekhane
 • Metro Erişimi
 • Yüksek Kapasiteli Akıllı Asansörler
 • Geniş Lobi Ve Bekleme Alanları
Eksileri
 • VIP Asansörü Yok

AND Kozyatağı Hakkında

AND Kozyatağı İstanbul Anadolu Yakası’nın geçmişten bugüne her zaman en prestijli ve birincil ofis bölgesi konumunda olan Kozyatağı bölgesinde yer almaktadır. Türkiyenin köklü ve güçlü şirketlerinden Anadolu Grubu’na ait, AND Gayrimenkul tarafından inşa edilmiş, Uluslararası bilinirliğe sahip Alman HPP Architects tarafından tasarlanmıştır. AND Kozyatağı’nda 35.418 m2 kiralanabilir ofis alanı mevcuttur. Projenin inşaat başlangıç yılı 2013, inşaat bitiş yılı 2015’dir. Arsa alanı 23.370 m2 olan projenin toplam inşaat alanı ise 73.325 m2’dir.

Detaylı bir mimari’ye sahip AND Kozyatağı Anadolu Yakası’nın önemli yapılarından birisi konumundadır. AND Kozyatağı ofis bloku her biri brüt 1.312 m2 net 1.128 m2’lik 25 ofis katından oluşmaktadır. Bu da yaklaşık %86 brüt/net verimlilik oranı ile oldukça caziptir. Lobi katı ile birlikte 25 kattan oluşan ofis bloku 110 metre yüksekliğindedir. Toplam 35.418 m2 kiralanabilir ofis alanına sahip binada 300 m2’ile 2.200 m arasında kiralık ofis alanları bulunmaktadır.

Bina ayrıca uluslararası enerji verimliliği sertifikalarının en prestijli kuruluşunun en üst düzey sınıfını olan LEED Platinum sertifikasına sahiptir.

Binada ihtiyacınıza uygun ofis alanları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

AND Kozyatağı Projesi Satış ve Kira Fiyatları

AND Kozyatağı projesinde ortalama kira bedeli 130 TL/ay+KDV seviyesindedir.

AND Kozyatağı Projesi Özellikleri

AND Kozyatağı ofisleri 4 borulu fancoil ile ısıtma ve soğutma imkanına ve yüksek kapasiteli havalandırma kapasitesine sahiptir. Brüt 4,00 m kat yüksekliğine sahiptir. Ayrıca binada yükseltilmiş döşemeler hazır dekorasyonlu olarak teslim edilmektedir. Kat başına 27 araçlık, yani her 48m2 brüt ofis alanına karşılık 1 adet ücretsiz otopark alanı tahsis edilmektedir.

Binada “Destination Selection” sistemli, 4,0 m/sn hıza sahip, 1.350 kg / 18 kişi kapasiteli 8 adet yolcu asansörü, 1 adet 2,5 m/sn hızında 1000 kg / 13 kişi kapasiteli servis asansörü ve otoparklar ile zemin kat arasında hizmet veren 2 adet 1,6 m/sn hızında 1275 kg / 17 kişi kapasiteli olmak üzere toplam 11 adet asansör bulunmaktadır. Bu sayede A+ ofis binaların asansör standartlarını 23,4 saniyelik ortalama ulaşım süresi ve 5 dakikada %13,1’lik taşıma kapasitesi ile fazlasıyla sağlamaktadır.

Farklı şebekelerden beslenen ring sistem üzerinden çalışan 3 x 1600 kVA’lik jenaratörler sayesinde 24 saat kesintisiz ve %100 yedekleme sağlamaktadır.

· Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik · Life Safety Codes (NFPA 101) · Standard for Parking Structures (NFPA 88A) · NFPA 92A, “Recomended Practice for Smoke-Control Systems” · NFPA-92B, “Guide for Smoke Management Systems in Malls, Atria and Large Areas” · Smoke and Heat Control Systems Part 6-Specification for pressure differential systems-kits, EN 12101, Part 6 · Standard for the Installation of Sprinkler Systems-NFPA 13 · Standard for the Installation of Standpipe, Private Hydrant Hose Systems-NFPA 14 · Standard for the Installation of Stationary Pumps for Fire Protection-NFPA 20 · Standard for the Inspection, Testing, and Maintenance of Water-Based Fire Protection Systems- NFPA 25

Güvenlik önlemleri üst düzey binalardan olan AND Kozyatağı’nda Metal Dedektörü, Kartlı Giriş Sistemleri, Kapalı Devre CCTV, X Ray Cihazı, Güvenlik Bollardları ve 7/24 güvenlik personelleri bulunmaktadır.

Binada otopark katlarının sirkülasyonu ofis katlarından ayrı asansörlerle izole edilmiştir.

Ofis çekirdeğine yukarıda belirtilen güvenlik tedbirleri ve bina girişinde gerçekleşen kimlik kontrolleri olmadan giriş yapılamamaktadır.

Kule ofislerinde 4 borulu fan coil + temiz hava + egzost sistemi bulunmaktadır. Genel mahallerde ise tam havalı VAV sistem. Ofislerde Temiz Hava Kapasitesi 50m3/kişi/saat’tir.

Birçok servis sağlayıcı tarafından fiber optik hizmeti sunulmakta, kat başına 50 adet dış hat + 4 adet 2 Core SM fiber kablo sağlanmaktadır.

AND Kozyatağı hem bina içerisinde hem de yakın çevresinde birçok sosyal alan ihtiyacına cevap imkanlara sahiptir. Bina içerisinde yüksek kapasiteli bir personel yemekhanesi, toplantı salonları, market, kafe ve restoranlar yer almaktadır.

AND Kozyatağı Nerede

İstanbul, Ataşehir ilçesinde, bulunan AND Kozyatağı posta adresi şöyledir: Umut Sokak, D-100 Yanyol, İçerenköy / Ataşehir.

AND, Kozyatağı kentin ana ulaşım aksı olan E-5 Karayolu’nun hemen bitişiğinde, Kadıköy - Kartal Metro hattının üzerinde, Kozyatağı Metro istasyonuna ise 80 metre mesafede bulunuyor. Merkezi konumu sayesinde, hem toplu taşımayla hem de özel araçla en rahat şekilde erişim sağlanabilen bir noktada yer almaktadır.

AND Kozyatağı’nın bazı önemli noktalara uzaklığı şöyledir:

Sabiha Gökçen Havalimanı    20 dk

TEM Otoyolu  3 dk

Boğaziçi Köprüsü        15 dk

FSM Köprüsü  15 dk

Marmaray       15 dk

Atatürk Havalimanı     45 dk

Kadıköy İskelesi          10 dk

Kozyatağı - Ataşehir bölgesi İstanbul Anadolu Yakası’nın her zaman en prestijli, birincil ofis bölgesi ve merkezi iş alanı aksı olmuştur. Metro hattı üzerinde olması ve Avrupa Yakası’nın merkezi iş aksı konumunda bulunan Levent’e göre düşük kira avantajı nedeniyle yüksek talep görmektedir.

AND Kozyatağı’nda Bulunan Firmalar

AND Kozyatağı’nda, Abank, Workinton, Nielsen, Kimberly Clark, Plaza Cubes, Danfoss, TNS Global, Mediasun, Black & Decker gibi birçok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. İnşaatının tamamlanıp kiracılarla buluştuğu 2015 yılından bugüne her zaman birçok firmanın binada bulunması ile yüksek doluluk oranı ve yüksek profilli kiracı karması ile İstanbul Ataşehir’in ilk akla gelen A+ ofis binalarından birisi olmuştur.

AND Kozyatağı’nda şu an müsait bulunan ofis alanları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Ataşehir bölgesinde yer alan diğer kiralık ofislerle ilgili bilgi almak için Ataşehir ve Kozyatağı sayfalarımızı ziyaret ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Anadolu yakasındaki kiralık ofisler için ilgili sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Ofispuan:

ofisraporu.com ofispuanı: 98
Artıları
 • Yüksek ve Verimli Kat Alanları
 • Yüksek Otopark Oranı
 • Ofislere Özel Yemekhane
 • Metro Erişimi
 • Yüksek Kapasiteli Akıllı Asansörler
 • Geniş Lobi Ve Bekleme Alanları
Eksileri
 • VIP Asansörü Yok

Yardım?

Bu ilan ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bize doğrudan telefon ile de ulaşabilirsiniz;

+90 (534) 419 58 61


Bu ilanlar da ilginizi çekebilir

Akmerkez Etiler, İSTANBUL
TL 100,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon
Nurol Plaza Maslak, İSTANBUL
TL 100,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon
Mistral Tower 1 İzmir - Konak, İZMİR
TL 60,00 /m²/ay
ofisraporu.com 5 star rating icon

ofisraporu.com logo dark small
© 2018 | gizlilik politikası
tüm hakları saklıdır

ofisraporu.com e-bülten


Destek Hattımız:
+90 (534) 419 58 61
info@ofisraporu.com
Anasayfa | Neden Ofis Raporu? | OfisPuan | İletişim |