Toplam 32 hazır ofis!

Dekorasyonlu Ofisler


PALADIUM TOWER

Yüksek teknoloji ile donatılmış bu A+ sınıfı Plaza'da yer alan hazır ofisler geniş ve yüksek tavanlı lobi alanı, akıllı asansörleri, bina içi sosyal alanları ve yanı başında yer alan Paladium AVM ile öne çıkmaktadır.


AKKOM OFİS PARK

Anadolu Yakası'nın önemli ofis merkezlerinden Ümraniye'de yer alan bu hazır ofis yemekhane, market, eczane, kuaför, araç yıkama, vale gibi bina içi hizmetlerinin yanı sıra yakın çevrede yer alan AVM'ler ile de dikkat çekmektedir.


SUN PLAZA

Maslak'ın en prestijli binalarından Sun Plaza'da yer alan bu hazır ofis, iris tanıma sistemini de içeren yüksek güvenlik sistemleri, akıllı asansörleri ve yüksek kapasiteli misafir otoparkı ile öne çıkmaktadır.


BEYBİ GİZ PLAZA

İstanbul'un en önemli merkezi ticaret bölgelerinden Maslak'ta yer alan bu hazır ofis aynı zamanda bölgenin en bilindik, tarifi kolay binalarından Beybi Giz Plaza'da yer almaktadır.


METROCITY İŞ MERKEZİ

İstanbul'un en önemli ofis merkezi Levent'de bulunan bu hazır ofis metro ulaşım imkanı, Metrocity AVM'ye direkt bağlantısı, misafir otoparkı ve yüksek teknoloji ile donatılmış alt yapısı ile öne çıkmaktadır.


TRUMP TOWER

Mecidiyeköy metro ve metrobüs istasyonlarına yürüme mesafesinde bulunan bu hazır ofis Trump Tower AVM'ye de direkt erişim imkanıyla öne çıkmaktadır.


1. LEVENT PLAZA

Modern mimariye sahip 1. Levent Plaza Levent'de bir çok prestijli ulusal ve çok uluslu firma merkezlerinin bulunduğu ulaşımı kolay, prestijli bir lokasyonda bulunmaktadır.


NİDA KULE GÖZTEPE

Kartal - Kadıköy metro hattı üzerinde, Göztepe metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan Nidakule Göztepe'deki bu hazır ofis yemekhane, market, spor salonu gibi bina içi sosyal alanlara da sahiptir.Sayfa 1 / 4© 2016 | gizlilik politikası
tüm hakları saklıdır

ofisraporu.com e-bülten


Destek Hattımız:
0 850 304 6545
info@ofisraporu.com
Anasayfa | Neden Ofis Raporu? | OfisPuan | İletişim |